Blue Flower

W dniu 02 czerwca warsztaty RUBY TAG 2021 zagościły ponownie do Szkoły Podstawowej Nr 23.
W zajęciach wzięli udział uczniowie klas IV, którzy mieli możliwość w praktyczny sposób poznać nową dyscyplinę sportu, ponadto w trakcie trwania szkolenia dzieci miały możliwość skorzystania z diagnozy pod kątem wad postawy oraz wzorca posturalnego połączonego z oceną uszkodzenia stawów z zastosowaniem aparatury Instytutu Rehabilitacji Medycznej i Sportowej.
Łącznie w zajęciach wzięło udział 40 uczniów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe koszulki.

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Wrocławskich !

Przed nami końcówka wyjątkowo trudnego roku szkolnego 2020/2021 dla nas wszystkich pod każdym względem z uwagi na ograniczenia, jakie obowiązywały przez pandemię Covid -19.
Wrocławski Szkolny Związek Sportowy planuje ”kontynuować” rozgrywki szkolne rozpoczęte w miesiącu wrzesień – październik 2020 r. i w związku powyższym wysyła do Państwa w załączeniu karty zgłoszeniowe do dyscyplin sportowych, które będą możliwe w tak krótkim czasie do przeprowadzenia.

Całość rozgrywek ma objąć okres 31 maj – 23 czerwiec, podczas których dzieci i młodzież szkół wrocławskich będzie miała możliwość w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi uczestniczyć w Mistrzostwach Wrocławia.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważne zgłaszanie się, wyłącznie wtedy, kiedy będziecie w 100% pewni udziału do poszczególnych konkurencji z uwagi na kwestie organizacyjne, w tym ograniczenia czasowe do przeprowadzenia zawodów.