Blue Flower

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w koszykówce. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział aż 78 reprezentacji szkolnych!!!. Złote medale w kategorii dziewcząt zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej Nr 67, zaś w kategorii chłopców SMS Junior. Gratulujemy!
Wrocławski SZS składa podziękowania dla Dyrekcji szkół wrocławskich oraz nauczycieli za pomoc organizacyjną.
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów i galeria zdjęć

W dniu 13 grudnia w obecności Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka zostało podpisane porozumienie w sprawie współpracy i wspólnych działań pomiędzy WSZS i 1KS ŚLĘZA WROCLAW. W spotkaniu uczestniczyli Prezes 1KS Katarzyna Ziobro, Przewodniczący WSZS Bohdan Aniszczyk, Sekretarz WSZS Piotr Widawski oraz radny miasta Wrocławia Romuald Krauze. Spotkanie było również okazją do przedstawienia/zaprezentowania Prezydentowi aktualnych działań WSZS na terenie Wrocławia.

Tutaj do pobrania komunikat końcowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej strefy Wrocław Wschód w siatkówce.
Bardzo dziękuję Dyrekcjom oraz Nauczycielom szkół, które pomogły w organizacji zawodów: SP 84, SP 83, SP 50, SP 91.
Gratuluję awansującym i życzę dalszych sukcesów.

W styczniu 2023 rozgrywane będą finały Mistrzostw Wrocławia Licealiady Młodzieży w siatkówce, koszykówce i piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców. Rozgrywki ruszają już 3 stycznia.
Do pobrania komunikat organizacyjny
siatkówka
koszykówka
piłka nożna halowa.

Tutaj do pobrania komunikat końcowy Licealiady strefy Wrocław Wschód w siatkówce.
Serdecznie dziękuję Dyrekcji i nauczycielom ZS nr 8, LO IX, LO XIV za pomoc w organizacji zawodów.
Awansującym do finałów miejskich życzę dalszych sukcesów!

Kolejny raz Zespół Szkolno–Przedszkolny Nr 21 na ul. Kłodzkiej, brał udział w warsztatach nowej dyscypliny  sportowej fistball. Tym razy z okazji Mikołaja, warsztaty odbyły się pod hasłem "Mikołajkowe Warsztaty z Fistball". Wszystkie dzieci były bardzo zainteresowane , a Wrocławski Szkolny Związek Sportowy - dzięki wsparciu finansowemu Miasta Wrocławia - ma nadzieję zachęcić je do dalszego rozwoju w tej dyscyplinie.

W dniach 12-15 grudnia 2022 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Zakończyły się rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce w strefie Wrocław Zachód w koszykówce. Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Zakończyły się rozgrywki strefy Wschód Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców. Awans z pierwszego miejsca uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 10 zaś w kategorii chłopców reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 7. Gratulujemy! Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

W dniu 10 grudnia 2021 roku w hali WKK przy ulicy Czajczej rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia w koszykówce chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Złote medale zdobyli reprezentanci SP 67 z Placu Muzealnego, którzy pokonali w finale reprezentację SP 63 z Menniczej. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

W dniu 8 grudnia 2021 w hali WKK przy ulicy Czajczej rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Złote medale zdobyły dziewczęta z SP 67, które pokonały koleżanki z SP 24. Gratulujemy!

Zakończyły się zawody w siatkówce - Licealiada w strefie Wrocław Wschód. Serdecznie dziękuję gospodarzom rozgrywek za pomoc w organizacji zawodów, a naszym reprezentantom życzę powodzenia w finałach miejskich.

W dniu 3 grudnia 2021r. w hali WKK przy ulicy Czajczej rozegrane zostały finały IMS strefy Centrum w koszykówce chłopców. Awans z pierwszego miejsca miała zapewniona reprezentacja SP 67, zaś o pozostałe trzy miejsca rywalizowało 10 szkół. Awans do finałów uzyskały reprezentacje: SP 63, SSP 72, SP 23. Wyniki i klasyfikacje w pliku do pobrania tutaj. Gratulujemy!

W dniu 1 grudnia 2021r. w hali WKK przy ulicy Czajczej rozegrane zostały finały IMS strefy Centrum w koszykówce dziewcząt. Awans do finałów Mistrzostw Wrocławia uzyskały cztery najlepsze reprezentacje szkolne. Gratulujemy! Do pobrania komunikat końcowy zawodów.