Blue Flower

Życzenia Wielkanocne

W dniu 27 stycznia 2023 roku w hali MCS ul. Parkowa rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej halowej chłopców - Licealiada. W turnieju udział wzięło aż 29 reprezentacji szkolnych. By wyłonić najlepszą reprezentację w sumie rozegrano 79 spotkań.
Złote medale po niezwykle wyrównanej rywalizacji zdobyli reprezentanci Zespołu Szkół Ogólnokształcących, którzy w meczu finałowym pokonali SMS Junior. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

W dniu 13 stycznia 2023 roku w Hali MCS we Wrocławiu rozegrane zostały Finały Mistrzostw Wrocławia Licealiady Młodzieży w piłce nożnej halowej dziewcząt.
W turnieju wystartowało aż 16 reprezentacji szkolnych. Złote medale zdobyły dziewczęta z SMS Junior, które w rzutach karnych pokonały koleżanki z LO XI. W rzutach karnych w rywalizacji o brązowe medale zwyciężyły dziewczęta z "trójki", które pokonały "piątkę". Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat zawierający wyniki spotkań oraz klasyfikację końcową zawodów.

W dniach 9-12 stycznia 2023 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt i chłopców. Złote medale zdobyły dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego nr VII, zaś w kategorii chłopców Liceum Ogólnokształcącego nr II. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania klasyfikacja końcowa oraz wyniki spotkań finałowych.

W dniach 9-13 stycznia 2023 roku na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego Nr XII oraz Liceum Ogólnokształcącego Nr IX odbyły się finały Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.
Wrocławski Szkolny Związek Sportowy wyraża słowa podziękowania Dyrekcji LO Nr XII oraz Dyrekcji LO Nr IX oraz nauczycielom w-f  a zwłaszcza Pani  RENACIE PAJOR  za dużą pomoc w organizacji i przeprowadzeniu  mistrzostw  oraz stworzeniu niezapomnianego klimatu kibicowania podczas całego turnieju przez młodzieży XII LO, była to grupa około 250 uczniów. Na zakończenie mistrzostw uczestniczące zespoły gromkimi oklaskami podziękowali kibicom za sportowy doping.

W dniach 25-27 stycznia 2023 roku w Hali SP 84 rozegrane zostały finały strefy Wrocław Wschód Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Łącznie w eliminacjach wzięło udział aż 28 reprezentacji szkolnych.
Najlepszym zespołom gratulujemy awansu do finałów Mistrzostw Wrocławia (na zdj. SP 10).
Do pobrania komunikat końcowy zawierający wyniki i klasyfikacje zawodów dziewcząt i chłopców.

W dniu 1 marca w Hali Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu przy ulicy Kuronia 14 odbędą się Mistrzostwa Wrocławia w tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Zakończyły się zawody w tenisie stołowym Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej strefy Wrocław Wschód.
Bardzo dziękuję Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 74 za pomoc w organizacji zawodów.
Gratuluję awansującym i życzę dalszych sukcesów.
Do pobrania komunikaty końcowe Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny Igrzysk Dzieci w mini siatkówce 4 strefy Wrocław Wschód w ramach kalendarza WSZS.
Bardzo dziękuję Dyrekcji oraz Nauczycielom SP 50 oraz SP 84 we Wrocławiu za możliwość rozegrania zawodów.

Rozpoczynają się zawody w tenisie stołowym strefy Wrocław Wschód w ramach kalendarza WSZS.
Bardzo dziękuję Dyrekcji oraz Nauczycielom SP 74 oraz ZS nr 8 we Wrocławiu za możliwość rozegrania zawodów.
Do pobrania komunikaty organizacyjne w kategoriach:
Igrzyska Dzieci
Igrzyska Młodzieży
Licealiada.

Zakończyły się zawody w siatkówce 4 Igrzysk Dzieci w strefie Wrocław Zachód. Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Szanowni Państwo,
mając na względzie ilość zachorowań oraz sygnały od Was informuję, że zawody w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód zostają przeniesione na inny termin po feriach.
Aktualizacje komunikatów zostaną do Państwa wysłane po wyznaczeniu nowych terminów. Życzę zdrowia!
pozdrawiam Mieczysław Szynkarowski

Zakończyły się zawody siatkówki dziewcząt i chłopców - Licealiada w strefie Wrocław Zachód.

Zakończyły się finały strefy Centrum Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Awans do finałów Mistrzostw Wrocławia uzyskały po cztery najlepsze reprezentacje szkolne.
W kategorii chłopców pierwsze miejsce zarezerwowane było dla ubiegłorocznych Mistrzów Wrocławia - Szkoły Podstawowej Nr 67, zaś o pozostałe trzy miejsca zacięty bój stoczyły reprezentacje SP 81, SP 16 oraz SSP 72.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła szkoła Ekola. Gratulujemy!

Dzięki uprzejmości Dyrekcji oraz nauczycieli SP 74 zawody Igrzysk Młodzieży w tenisie stołowym odbędą się 27 i 28.01.2022 r. - szczegóły w komunikacie organizacyjnym.
W związku z sytuacją związaną z pandemią, dla reprezentacji przyjezdnych, zostanie udostępnione osobne wejście na salę sportową od łącznika (nie wejście główne) - proszę śledzić kierunkowskazy.

Rozpoczynają się zawody w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód. Do pobrania komunikaty organizacyjne w kategoriach:
Igrzysk Dzieci
Licealiady.

W dniach 14.01-22.02.2021 rozegrane zostaną Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt i chłopców. Do pobrania komunikat organizacyjny.