Blue Flower

JESTEŚ MŁODY, ENERGICZNY, MASZ POMYSŁ ?  ZGŁOŚ SIĘ DO PRACY JAKO TRENER OSIEDLOWY

OFERTA PARCY

Wrocławski Szkolny Związek Sportowy rozpoczyna nabór osób, które pracować będą w okresie od 25.03.2022 do 31.12.2022 jako trenerzy osiedlowi na wytypowanych boiskach i terenach zielonych Wrocławia , główne cele i założenia Programu wymienione są poniżej.

Szukamy 40 osób, które realizować będą Program w w/w okresie i które zostaną zatrudnione na podstawie umowy - zlecenia.

Kandydat powinien być :                                  

  • osobą pełnoletnią
  • posiadać podstawową wiedzę na temat organizacji zajęć sportowo – rekreacyjnych   dla dzieci i młodzieży
  • posiadać doświadczenie i osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • wykształcenie co najmniej średnie z uprawnieniami  pedagogicznymi i mile widziane uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu będą dodatkowymi atutami

Ofertę swoją kierujemy zwłaszcza do studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i innych uczelni prowadzących kierunki pedagogiczne.

Do dnia 05.03.2022 roku osoby zainteresowane pracą jako trener osiedlowy prosimy o dostarczenie następujących dokumentów :

  • podanie o przyjęcie do pracy
  • CV z opisem doświadczeń i osiągnięć w pracy z młodzieżą
  • odpisów dokumentów potwierdzających posiadanie uprawnień, które mogą być pomocne w realizacji Programu (uprawnienia instruktorskie, trenerskie, sędziowskie i inne)
  • pisemną formę wizji pracy na stanowisku trenera osiedlowego, w tym propozycję lokalizacji boiska, na którym realizowany byłby Program.

Dokumenty można dostarczyć:

-osobiście, pocztą, lub e-mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Zgłoszone osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie w pierwszej połowie marca 2022 przed Komisją Programu TRENER OSIEDLOWY, pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać telefonicznie 500 733 600, 602 304 950 lub e-mail.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie rekrutacji jest Dyrektor Programu Trener Osiedlowy  Bogusław Zawisza.

W dniu 13 grudnia w obecności Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka zostało podpisane porozumienie w sprawie współpracy i wspólnych działań pomiędzy WSZS i 1KS ŚLĘZA WROCLAW. W spotkaniu uczestniczyli Prezes 1KS Katarzyna Ziobro, Przewodniczący WSZS Bohdan Aniszczyk, Sekretarz WSZS Piotr Widawski oraz radny miasta Wrocławia Romuald Krauze. Spotkanie było również okazją do przedstawienia/zaprezentowania Prezydentowi aktualnych działań WSZS na terenie Wrocławia.

W dniu 27 października  2021 r na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej  32 we Wrocławiu odbyło się piąte spotkanie w ramach ” Warsztatów z Fistballem Dla Dzieci i Młodzieży w  2021” ,  w których uczestniczyło przeszło 85 uczestników wraz z kibicami (młodzież ZSP Nr 21 - 65 osób dziewcząt i chłopców dwie grupy wiekowe klasy IV i klasy VII).

W dniu 19 października 2021 r w obiektach sportowych LO nr X odbyło się czwarte spotkanie w ramach ”Warsztatów z Fistballem Dla Dzieci i Młodzieży w 2021„  w których uczestniczyło przeszło 100 uczestników wraz z kibicami (młodzież LO nr X – 80  uczniów i uczennic, klasa I i II , dwie grupy  z uwagi na trwające obostrzenia związane z trwającą pandemią).
Uroczystego otwarcia Warsztatów dokonali: - Ewa Piwnik wicedyrektor LO Nr X , -Bohdan Aniszczyk  Przewodniczący WSZS, Robert Szczerbaniuk Prezes Fistball Polska, którzy życzyli zgromadzonym aktywnego udziału w warsztatach i  dużo wrażeń związanych z nową dyscypliną sportową.