Blue Flower

W dniu 9 maja na stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w czwórboju LA dziewcząt. W zawodach udział wzięło 38 reprezentacji szkolnych.
Następnego dnia odbyły się zawody chłopców, udział wzięło również 38 reprezentacji.
Wrocławski SZS dziękuje za wsparcie organizacyjne wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 19, Szkoły Podstawowej nr 32 oraz Szkoły Podstawowej nr 44.
Do pobrania wyniki w kategoriach:
drużynowe dziewcząt
indywidualne dziewcząt
drużynowe chłopców
indywidualne chłopców.

W dniu 19 kwietnia 2024r. rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. W turnieju udział wzięły 24 reprezentacje szkolne.
Złote medale w kategorii Igrzysk Dzieci zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 44 pokonując w finale SMS Junior. W kategorii SMS Junior pewnie zwyciężyła reprezentacja SMS Junior. Gratulujemy!
Do pobrania komunikaty końcowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

W dniu 17 kwietnia w kręgielni SkyBowiing odbyły się Mistrzostwa Wrocławia - Licealiada Młodzieży w kręglach, w której uczestniczyło 24 reprezentacje wrocławskich szkół średnich.
Tutaj do pobrania końcowa klasyfikacja zawodów.

W dniu 17 kwietnia 2024 na wrocławskich Kłokoczycach rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, w których udział wzięło łącznie 96 reprezentacji szkolnych.
Dublet ustrzelili reprezentanci SMS Junior, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach.
Do pobrania komunikaty końcowe w kategorii Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

W dniu 16 kwietnia w kręgielni Sky Bowling rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kręglach, w których uczestniczyło 25 reprezentacji szkolnych. DO pobrania wyniki zawodów.

W dniu 12 kwietnia 2024r. na wrocławskich Kłokoczycach rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia Licealiady Młodzieży w piłce nożnej chłopców.
Wszystkie spotkania rozgrywane były na bardzo wysokim poziomie sportowym oraz dostarczyły wielu emocji. W turnieju wzięło udział 30 reprezentacji szkolnych.
W finale zmierzyły się reprezentacje LO IX oraz SMS Junior. Do rozstrzygnięcia tej rywalizacji potrzebna była seria rzutów karnych, w której to więcej opanowania wykazali podopieczni Pawła Głowiaka - Liceum Ogólnokształcące Nr IX. Gratulujemy!
Skrót spotkania finałowego pod linkiem https://youtu.be/yFjUEvrEBqk na naszym kanale YouTube. Do pobrania komunikat końcowy zawodów zawierający wyniki i klasyfikację końcową mistrzostw.

W dniu 10 kwietnia 2024 roku w Hali WKK przy ulicy rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3 dziewcząt oraz chłopców. W kategorii tej udział wzięło 65 reprezentacji szkolnych.
Łącznie w trzech kategoriach wiekowych organizowanych przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy rywalizowały aż 174 !!! reprezentacje (696 uczestników), które rozegrały 318 meczów.
Złote medale zdobyły dziewczęta z Ekoli, zaś w kategorii chłopców reprezentacja SP 47. Gratulujemy!
Wrocławski Szkolny Związek Sportowy DZIĘKUJE wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej Nr 84, Szkoły Podstawowej Nr 91 oraz Szkoły Podstawowej Nr 28 za pomoc organizacyjną.
Do pobrania komunikaty końcowe zawodów zawierające wyniki i klasyfikację końcową mistrzostw w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców. W zawodach rozegranych w dniu 8 kwietnia 2024 w hali WKK udział wzięły 63 reprezentacje szkolne.
Dużym sukcesem zakończyli reprezentanci SP Primus, którzy w kategorii chłopców zdobyli srebro, zaś w kategorii dziewcząt złoty medal. W kategorii chłopców zwyciężyli reprezentanci SP 7. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy zawodów zawierający wyniki i klasyfikację końcową mistrzostw w kategorii dziewcząt i chłopców.